• 1
 • 2
 • 3
 • Пластични Брановидни цевки машина

  Пластични Брановидни цевки машина

 • цевка Corrugator

  цевка Corrugator

 • умре блокови

  умре блокови

 • мувла синџири

  мувла синџири

 • завртка матични

  завртка матични

 • екструдирање Млазница

  екструдирање Млазница

 • Автоматско цевки coiler

  Автоматско цевки coiler

 • вакуум Внесувач

  вакуум Внесувач

 • пластични дробилката

  пластични дробилката

Затоа изберете Huiyuan

Yongqing Huiyuan пластика Машини Фабрика (Huiyuan за кратко) е основана во 1986 година, која е професионална производител на пластична машинерија со повеќе од 20 години на производство искуство. Huiyuan дизајнира и произведува видови на цевки мувла блокови вклучувајќи еден и двоен ѕид брановидни пластични цевки, спирала цевка, продолжување цевка, рамни цевка, двоен ѕид жици цевки и композитни цевки итн Освен стандардните производи ние, исто така, дизајн и производство на сопствени производи во согласност со клиенти примерок цевка или детални барања.

Добивме репутација со нашите високо квалитетни производи и професионални пред и по продажбата на услуги од нашите клиенти. Покрај нашите производи се извезуваат како што се Египет, Саудиска арапски, Турција и така натаму. Ние, исто така, доби репутација во локалниот пазар. Добредојдовте на нашата фабрика и да се посети.

Прочитај повеќе

Избрана производи

компанијата Вести

 • 21/09/17

  Huiyuan пластика Машини Фабрика нов веб ...

  On 22nd Sep, our totally new updated website has been finished. You may get to us from www.lfhuiyuan.com . We will give you the best service and products as always. 
  Прочитај повеќе

мислите за вашето време