• 1
 • 2
 • 3
 • Makine plastike valëzuar tub

  Makine plastike valëzuar tub

 • tub Corrugator

  tub Corrugator

 • Die Blocks

  Die Blocks

 • Mold Chain

  Mold Chain

 • vidë Stem

  vidë Stem

 • extruding Nozzle

  extruding Nozzle

 • Automatike Pipe Coiler

  Automatike Pipe Coiler

 • vakum ushqyes

  vakum ushqyes

 • plastike Crusher

  plastike Crusher

pse zgjedhin Huiyuan

Yongqing Huiyuan Makineria Fabrika e plastikës (Huiyuan për të shkurtër) është themeluar në vitin 1986 e cila është një profesionist prodhues makineri plastike me më shumë se 20 vjet përvojë të prodhimit. harton Huiyuan dhe prodhon lloje të blloqeve myk tub përfshirë tub të vetme dhe të dyfishtë plastike mur valëzuar, tub spirale, tub extension, tub të sheshtë, të dyfishtë tub instalime elektrike mur dhe tub përbërë, etj Përveç produkteve standarde ne gjithashtu projektimin dhe prodhimin me porosi të produkteve në bazë të konsumatorëve tub mostër ose kërkesat e hollësishme.

Ne morëm reputacion nga produktet tona me cilësi të lartë dhe profesional para dhe pas shitjes shërbimi nga klientët tanë. Për më tepër produktet tona janë të eksportohen edhe në të tilla si Egjipti, Arabia arabe, Turqia dhe kështu me radhë. Ne gjithashtu mori reputacion në tregun vendor. Mirë se vini në fabrikën tonë dhe të ketë një vizitë.

Lexo më shumë

Featured produktet

Kompania lajmeve

 • 21/09/17

  Makineri Fabrika Huiyuan plastikës re web ...

  On 22nd Sep, our totally new updated website has been finished. You may get to us from www.lfhuiyuan.com . We will give you the best service and products as always. 
  Lexo më shumë

mendoj për kohën tuaj